جزئیات پرداخت مستمری ویژه به مددجویان مناطق سیل‌زده کشور

رئیس کمیته امداد از پرداخت مستمری ویژه به مددجویان سیل‌زده خبر داد.

کد خبر: 26930

به گزارش زنهار؛ سیدمرتضی بختیاری با تشریح اقدامات این نهاد برای کمک به مددجویان سیل‌زده در استان‌های مختلف گفت: سیل فراگیر که استان‌های زیادی از کشور را در بر گرفت، متاسفانه موجب بروز خسارت قابل توجهی برای مددجویان این نهاد شده است.

وی افزود: براساس برآوردهای اولیه بیش از ۱۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان تخریب شده است که با کمک بنیاد مسکن و دیگر نهادهای انقلابی از نو احداث خواهد شد.

رئیس کمیته امداد با اظهار تاسف از فوت تعدادی از هموطنان در سیل اخیر و بیان تسلیت به خانواده‌های این افراد، اظهار کرد: متاسفانه ۱۰ نفر از فوت‌شدگان از مددجویان کمیته امداد هستند.

بختیاری از اقدامات این نهاد برای جبران خسارت، اسکان موقت و تامین معیشت اضطراری مددجویان سیل‌زده خبر داد و خاطرنشان کرد: به منظور کمک فوری به مددجویان، مستمری ویژه به میزان یک ماه مستمری مددجویان به حساب خانواده‌های تحت حمایت در مناطق سیل‌زده واریز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، وی تاکید کرد: همچنین چندین هزار قلم از لوازم زندگی مددجویان در اثر سیل از بین رفته است که پس از جمع‌بندی نهایی برای تامین اقلام جایگزین اقدام خواهد شد./ ایسنا

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار