خانم‌های موبایل‌دزد دستگیر شدند

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان چهار خانم که در پوشش خریدار به مغازه ها می رفتند و موبایل سرقت می کردند، به چنگ پلیس افتادند.

کد خبر: 26890

 به گزارش زنهار، سرهنگ حسین بساطی بیان داشت: در پی سرقت های متعدد گوشی تلفن همراه از صاحبان مغازه ها موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه سرانجام ماموران کلانتری ۲۰ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان با هوشیاری توانستند ردپای باندی متشکل از ۴ زن سابقه دار را در این سرقت ها بدست آورده و در یک عملیات کاملاً منسجم و ضربتی آنها را دستگیر کنند.

سرقت در پوشش خریدار

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات صورت گرفته به ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کردند، اظهار داشت: این افراد در پوشش خریدار به مغازه مراجعه کرده و بعد از اینکه فروشنده را مشغول می کردند تا جنس مورد نظر را برایشان بیاورد تلفن همراه او را سرقت کرده و به سرعت از محل متواری می شدند.

این مقام انتظامی از شناسایی ۱۰۰ شاکی در این پرونده خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این زنان در اقصی نقاط کشور اقدام به سرقت می کردند از کسانی که به این شیوه از آنها سرقت شده می خواهیم تا برای تنظیم شکایت به کلانتری ۲۰ ملک شهر اصفهان مراجعه کنند

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار