تجاوز جنسی فجیع به پوپک در خانه مادری دوست پسرش

مرد جوانی که چهار سال قبل یک دختر را آزار داده است دیروز پای میز محاکمه اصرار بر بی گناهی کرد .

کد خبر: 26753

​به گزارش زنهار، وی ادعا کرد هیچ گناهی ندارد و دختر جوان بعد از این که متوجه شده وی ازدواج کرده است قصد انتقام‌جویی دارد.

 

اوایل تابستان سال گذشته دختر جوانی به نام پوپک به پلیس آگاهی تهران رفت و از یک مرد ۳۰ ساله به نام هومن شکایت کرد .

وی گفت: چهار سال قبل با پسرجوانی به نام هومن آشنا شدم. او با من طرح دوستی ریخت و پس از فریب مرا آزار داد. او مرا تهدید کرده بود در این باره به کسی حرفی نزنم اما حالا آمده ام تا از او شکایت کنم .

به دنبال اظهارات دختر جوان پلیس به ردیابی هومن پرداخت و وی را بازداشت کرد.

اما پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد شواهدی نشان می دهد که زن جوان مدت ها قبل مورد آزار قرار گرفته است.

 

هومن در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه پوپک به تشریح شکایتش پرداخت و برای هومن اشد مجازات خواست .وی گفت: هومن با وعده ازدواج مرا فریب داد .او مرا به خانه اش کشاند و آزارم داد و بعد رابطه اش را با من تمام کرد. او تهدیدم کرده بود در این باره به کسی حرفی نزنم. من از ترس آبرویم در این چهار سال به همه خواستگارانم جواب منفی دادم. اما او ازدواج کرد و زندگی اش را سرو سامان داد.او زندگی مرا سیاه کرد وبه همین خاطر تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.

سپس هومن در جایگاه ویژه ایستاد و گفت : پوپک دروغ می‌گوید که من او را آزار داده ام. من چند سال قبل با او آشنا شدم و به میل خودش او را به عقد موقتم درآوردم .مادرم نیز در جریان رابطه ما بود .اما پس از چند ماه و با پایان دوران صیغه رابطه ام را با او تمام کردم .من سال ۹۷ ازدواج کردم و حالا صاحب یک فرزند هستم .پوپک حالا وقتی متوجه شده ازدواج کرده ام ، به قصد انتقام جویی از من شکایت کرده است تا مرا به دردسر بیندازد.

او با میل خودش به خانه من می آمد و همسر موقتم بود. من اتهام آزار او را قبول ندارم و بی گناهم .

با پایان دفاعیات این متهم قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار