کد خبر: 23128

ماجرای وحشتناک تجاوز به دختر 17 ساله در باغ

تحقیقات مأموران پلیس پایتخت درخصوص ربوده‌شدن دختری 17ساله در یکی از پارک‌ها به دستگیری یکی از آدم‌ربایان منجر شد و تلاش‌ها برای دستگیری دومین نفر که متهم به تجاوز به دختر نوجوان است ادامه دارد.

به گزارش زنهار؛ چند روز قبل والدین دختری 17ساله به دادسرای امور جنایی تهران رفتند و از مفقود‌شدن دخترشان خبر دادند. آنها گفتند فرزندشان بدون اجازه آنها برای بازی از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است. با ثبت شکایت مفقودی این دختر بررسی‌‌ها برای روشن‌شدن سرنوشت او آغاز شد.

یک روز از مفقود‌شدن دختر نوجوان می‌گذشت که او با حالتی آشفته به خانه بازگشت. آنطور که او می‌گفت 2پسر جوان او را ربوده و پس از انتقال به یکی از شهرستان‌ها او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند. در این شرایط او همراه والدینش به شعبه هشتم دادسرای امور ‌جنایی رفت و حادثه تلخی را که برایش اتفاق افتاده بود، شرح داد. او به بازپرس محمدامین تقویان گفت: آن روز بدون اجازه پدر و مادرم به پارک نزدیک خانه‌مان رفتم. در آنجا بودم که پدرم را دیدم. هرچند او من را ندید اما من از ترس فرار کردم.

دختر نوجوان در ادامه گفت: کمی آن‌طرف‌‌تر پسر جوانی را دیدم. به او گفتم جایی ندارم و می‌خواهم با یکی از دوستانم تماس بگیرم که دنبالم بیاید. او وقتی حرف‌هایم را شنید، گفت خودش موتورسیکلت دارد و من را به هرجایی که بخواهم می‌برد و پولی هم نمی‌گیرد. من هم به او اعتماد کردم و سوار موتورش شدم. فکر می‌کردم پسر جوان من را به دوستم می‌رساند اما در بین راه مسیرش را عوض کرد و همزمان با یکی از دوستانش تماس گرفت و او هم با یک ماشین پژو سراغ‌مان آمد. آنها می‌خواستند به زور من را سوار ماشین کنند که من مقاومت کردم اما آنها به زور شوکر من را سوار ماشین کردند و با خود بردند.

این دختر درباره محلی که به آنجا منتقل شد، گفت: ساعت حدود 8شب بود که آنها من را ربودند و چند ساعت بعد فهمیدم که من را به باغی در اطراف شهر خمین برده‌اند. آنها شب آنجا زندانی‌‌ام کردند و حتی جوانی که راننده پژو بود، من را مورد آزار و اذیت قرار داد و ظهر روز بعد دوباره من را به تهران برگرداندند و رهایم کردند.

با مشخصاتی که دختر نوجوان از متهمان در اختیار پلیس قرار داد، مأموران موفق شدند جوان موتورسوار را که دختر نوجوان را فریب داده بود، بازداشت کنند. او وقتی تحت بازجویی قرار گرفت اتهام آدم‌ربایی را پذیرفت و گفت چون وسوسه شده بود، دست به این کار زده است. او ادامه داد: وقتی دختر نوجوان را دیدم و او گفت جایی برای رفتن ندارد، من هم وسوسه شدم و او را سوار موتورم کردم و در ادامه با همدستی دوستم او را به باغی در اطراف خمین بردیم اما باور کنید من هیچ آسیبی به او نرساندم و این دوستم بود که دختر نوجوان را آزار داد.

براساس این گزارش، هم‌اکنون متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای دستگیری دومین متهم ادامه دارد و قرار است به اتهام آزار و اذیت دختر جوان نیز در دادگاه کیفری یک استان تهران رسیدگی شود.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار