کد خبر: 22394

ابعاد جدید از انفجار در سفره خانه شهریار/ بادکنک هلیومی منفجر نشده!

دادستان شهریار گفت: در بررسی صحنه آتش سوزی سفره خانه شهر اندیشه در این شهرستان، به نظر بادکنک هلیومی وجود نداشته و آتش سوزی به علت دیگری رخ داده است.

به گزارش زنهار،  دادستان شهریار گفت: در بررسی صحنه آتش سوزی سفره خانه شهر اندیشه در این شهرستان، به نظر بادکنک هلیومی وجود نداشته و آتش سوزی به علت دیگری رخ داده است.

حمید عسگری پور روز چهارشنبه افزود: عملیات اطفای حریق و انتقال اجساد آتش سوزی رستوران چتر شهر اندیشه شهرستان شهریار تا ساعت ۱۱ دیشب ادامه داشت.

وی یادآورشد: متوفیان به پزشکی قانونی برای کشف علت فوت منتقل شدند و به احتمال زیاد فردا اجساد به خانواده ها تحویل داده شوند.

عسگری پور اظهارداشت: اطلاعاتی که در فضای مجازی در خصوص انفجار بادکنک هلیومی منتشر شده، بر اساس حدس و گمان است.

دادستان شهریار با بیان اینکه احتمال می رود نخستین افرادی که موضوع انفجار بادکنک هلیومی را مطرح کرده باشند، نیروهای اورژانس باشند، گفت: اکنون تنها اطلاعات قطعی در اختیار ما وقوع آتش سوزی و مرگ هفت نفر به علت خفگی بر اثر استنشاق گازهای سمی و دود است.

وی تاکید کرد: بررسی دقیق تر صحنه وقوع حادثه می تواند جزئیات بیشتری در اختیار ما قرار دهد و از همین رو نمی توان با قطعیت در خصوص وجود و انفجار بادکنک هلیومی به عنوان علت حادثه نظری داد.

وبگردی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار